DOU-TÖMER

Doğuş Üniversitesine bağlı olarak 2023 yılında faaliyetlerine başlayan DOU-TÖMER, her biri alanında başarılı ve tecrübeli hocalardan oluşan güçlü akademik kadrosuyla tüm dünyada Türkçe öğrenmek isteyen herkese Türkçemizi en çağdaş metot ve öğretim teknikleriyle öğretmeyi ilke edinmiş bir uygulama ve araştırma merkezidir. Merkezimiz; İstanbul, Dudullu yerleşkemizde hizmet vermektedir.

 

Etkinlikler

Doğuş'tan Haberler

ERASMUS+ ÖĞRENCİ ÖĞRENİM ve STAJ HAREKETLİLİĞİ 2023 DÖNEMİ PROJESİ BAŞVURULARI

Nis 19, 2023, 15:00 ÖS
Publish Date : 19 Nis 2023

Erasmus+ değişim programı kapsamında yurtdışında anlaşmalı olduğumuz üniversitelerde eğitim görmek ve Erasmus+ program üyesi ülkelerde staj yapmak isteyen öğrencilerimiz başvurularını 07.04.2023-23.04.2023 tarihleri arasında başvuru portalı üzerinden yapabileceklerdir.

2023 sözleşme yılı için en erken proje başlangıç tarihi 01 Haziran 2023’tür. Dolayısıyla 2023 sözleşmesi kapsamında tahsis edilecek hibeler bakımından bu tarihten önce staj, öğrenim ve personel hareketliliği için faaliyet başlangıç tarihi belirlenmesi mümkün değildir. Hibeli hareketlilik yapacak katılımcılara hibe ödemeleri, Türkiye Ulusal Ajansı ile üniversitemiz arasında imzalanacak hibe sözleşmesi akabinde yapılacak bütçe aktarımı sonrası yapılabilecektir.

Detaylı bilgi ve başvuru koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.
 
Başvurular ile ilgili sorularınız için internationaloffice@dogus.edu.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

16 Mart 2023 Tarihli İlandır